MASZ OCHOTĘ NA SAŁATKĘ?

Zgłodniałeś, ale akurat dziś nie masz ochoty na pysznego burgera? Wolisz zjeść lekką, ale również pożywną sałatkę? Świetnie się składa. Jeśli szukasz pomysłu na warzywny lunch, obiad czy kolację, to śmiało skorzystaj z naszej oferty i wybierz jedną z sałatek z dowozem w Krakowie, która znajduje się w naszym menu. Zapewniamy 100% satysfakcji. Przekonaj się sam!

SPRAWDŹ MENU Z SAŁATKAMI

Wszystkie sałatki serwowane w naszej restauracji przygotowywane są na bazie sprawdzonych przepisów ze składników, które pochwalić można za bardzo wysoką jakość i świeżość.Możesz być pewien, że pomidory, sałata lodowa, oliwki, ser feta, ogórki czy czerwona cebula wykorzystywane przy przygotowywaniu naszych sałatek zawsze będą świeże. Kunszt naszych kucharzy przełoży się z kolei na to, że będą również niebywale smaczne! W naszym menu znajdziesz między innymi sałatkę cezar, a także sałatkę grecką, które oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach.
Jeśli chcesz zjeść sałatkę w Krakowie na miejscu, to serdecznie zapraszamy Cię do naszego lokalu przy Rynku Dębnickim 12, gdzie należycie Cię obsłużymy i podamy Ci sałatkę, którą zjeść będziesz mógł w bardzo miłej atmosferze. Jeśli z kolei marzysz o zamówieniu sałatki z dowozem w Krakowie do domu, biura lub gdziekolwiek indziej, to również jesteśmy w stanie stanąć na wysokości zadania. Wystarczy, że złożysz zamówienie przez internet lub telefonicznie, a już my zadbamy o to, aby zostało ono sprawnie dla Ciebie zrealizowane. Zapraszamy!